Úvod | Články | Začínáte podnikat? Co je dobré si před tvorbou webu uvědomit.

Začínáte podnikat? Co je dobré si před tvorbou webu uvědomit.

Velká část života 21. století se chtě nechtě přesouvá na internet. Ať už člověk podniká a upozorňuje na své služby nebo chce zkrátka zapadnout do virtuálního prostředí, musí mít kvalitně zpracovaný web. Konkrétní důvody?

Ještě před samotným startem byste ale měli mít jasno, do čeho se chcete pustit. Tzn. jaká máte od webu očekávání, pro jakou cílovou skupinu ho děláte, a stanovit si, jaká jsou kriteria úspěchu.

Krom toho si určete finanční rozpočet (investice / očekávané návratnosti), rozmyslete si, kdo bude web obsluhovat a jak, případně jestli vůbec, ho bude editovat. Mimo to je třeba si uvědomit, že v případě zřízení webu musíte uvést náležitosti (IČO, DIČ a další) ke splnění veškerých obchodních legislativních povinností.

Jak proměnit nápad v realitu?

Možnost A

Vytvoření vlastních webových stránek pomocí online nástrojů pro tvorbu webu jako např. český Webnode či zahraniční Wix.

Výhody

Nevýhody

Možnost B

Web na míru. Nechte vše na nás a my vám vytvoříme webovou prezentaci, e-shop či aplikaci na míru. Na základě analýzy vytvoříme originální grafiku a následně jí implementujeme na funkční webové prostředí.

Výhody

Nevýhody

Jak probíhá spolupráce s námi se můžete přesvědčit na stránce Jaký je ideální postup tvorby webových stránek nebo eshopů.

Těšíme se na Vás!

| Autor: Michal Neumann | Kategorie: Obecné články